Bloki Betonowe

Bloki betonowe o dużych gabarytach to ciekawe i zarazem nowatorskie rozwiązanie, które jest idealne do wznoszenia szybkich i niezwykle trwałych budowli. Prefabrykowane elementy w dużych rozmiarach pozwalają na budowę takich konstrukcji jak chociażby boksy betonowe, murki oporowe. Jeżeli planujemy postawić solidne boksy prefabrykowane bloki zapewnią ich trwałość. Ściany wznoszone w tej technologii można ustawiać bezpośrednio na stabilnej powierzchni, np. na gruncie, płytach betonowych lub na posadzce cementowej. Alternatywnym podłożem mogą być także same bloki ułożone poprzecznie.

Bloki betonowe służą do wznoszenia budowli "na sucho", co oznacza, że nie są potrzebne żadne zaprawy czy też kleje. Pozwala to na szybkie wznoszenie konstrukcji, w tym szczególnie tych, które mają być wykorzystywane przez określony czas. Następnie konstrukcję taką można rozmontować w równie sprawny sposób jak następowało jej wzniesienie. Co najważniejsze dzięki temu prefabrykowane bloki betonowe można wykorzystywać niezliczoną ilość razy.

Bloki wykonywane są z betonu klasy C20/25 metodą wibrowania odlewu. Zastosowanie w ich konstrukcji symetrycznych zamków ułatwiających zestawianie ze sobą pojedynczych elementów, a także uchwytów umożliwiających przenoszenie bloków z miejsca na miejsce znacznie usprawnia, a zarazem przyspiesza prowadzenie prac konstrukcyjnych.

W ofercie znajdują się bloki w dwóch rozmiarach. Pełna informacja o blokach dostępna po kliknięciu na dany produkt.

Bloki Betonowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów