Krawężniki

Krawężniki to niezastąpione elementy wykorzystywane przy budowie dróg, chodników, parkingów czy ulic. Nasze wyroby produkujemy metodą ślizgową lub wibroprasowania, gwarantuje to ich wysoką wytrzymałość. Krawężniki betonowe są produkowane w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb klienta. Zróżnicowanie polega również na przeznaczeniu wyrobów czy mają to być krawężniki drogowe czy krawężniki ogrodowe. Oferujemy krawężniki o bardzo dobrych parametrach i w różnych wymiarach. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą prefabrykatów.

Zapraszamy do naszej bogatej oferty krawężników.

Krawężniki Jest 5 produktów.

Podkategorie

 • Krawężniki Drogowe

  Krawężniki drogowe i chodnikowe chronią przed zniszczeniem powierzchnie chodników, placów, ścieżek i innych elementów infrastruktury. Dzięki krawężnikom materiały, z których są zbudowane te powierzchnie są doskonale zabezpieczone przed rozwarstwieniem i siłami nacisku (np. ze strony samochodów). Krawężniki drogowe i chodnikowe znajdujące się w naszej ofercie charakteryzuje wysoka wytrzymałość. Wykonane są one w dwóch metodach - wibroprasowania oraz w metodzie ślizgowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!

 • Krawężniki Ogrodowe

  Krawężniki ogrodowe (inna nazwa: Obrzeża ogrodowe) to rodzaj obrzeży betonowych dedykowanych specjalnie do prac przy zagospodarowaniu ogrodu i terenu wokół domu. Mogą być wykorzystywane m.in. do: wytyczania ścieżek, umacniania powierzchni wykonanych z kostki brukowej, wykonywania obrzeży trawników, wyznaczania klombów.

  Obrzeża oferowane są w różnych rozmiarach i kształtach. Krawężnik ogrodowy odznacza się trwałością, co pozwala na jego wykorzystywanie praktycznie w każdych warunkach, w szczególności w miejscach narażonych na oddziaływanie niekorzystnych czynników.

  Szczegółowe informacje dostępne są po kliknięciu na produkty.

 • Krawężniki Pozostałe
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów