Korytka Betonowe

Korytka odwadniające naszej firmy to wykonane z betonu prefabrykaty służące do odprowadzania wody. Korytka betonowe wykorzystuje się przy drogach, na parkingach, wokół placów i we wszystkich tych miejscach gdzie zachodzi konieczność ujęcia i odprowadzania wody deszczowej. Ułożone odpowiednio korytka betonowe są połączone z kanalizacją lub rowem melioracyjnym, co pozwala na spłynięcie wody wprost do nich. Dzięki temu ziemia pod ulicami oraz placami nie namięka i nie powoduje ich niszczenia. Dostępne są korytka o różnych kształtach oraz głębokości.

Korytka Betonowe Jest 7 produktów.

Podkategorie

 • Korytka Ściekowe - RYGOL

  Korytka ściekowe RYGOL (określane też jako korytka odpływowe) to prefabrykowane elementy służące do wykonywania powierzchniowych kanałów odprowadzających wody opadowe lub ścieki.

  Korytko ściekowe dzięki swojej prostej i jednocześnie wytrzymałej budowie może być wykorzystywane wzdłuż chodników, promenad, podjazdów, dróg i innych ciągów komunikacyjnych, a także wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia grawitacyjnego spływu wód i ścieków powierzchniowych.

  W ofercie znajdują się korytka ściekowe w różnych kształtach i rozmiarach, umożliwiające wykonanie kanałów powierzchniowych kanałów dostosowanych do ilości wód i ścieków przewidzianych do odprowadzenia.

  Produkty w zależności od rodzaju korytka, wykonane są metodą tradycyjną (na ślizg) lub na wibroprasie. Wszystkie korytka wykonane są z betonu klasy C 35/45. Szczegółowe informacje dostępne są po kliknięciu w produkty.

 • Korytka Hałcnów
 • Korytka Bieruń
 • Korytka KS
 • Korytka Górskie
 • Korytka Kolejowe -...
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów