Pustaki

Pustaki betonowe to podstawowe materiały budowlane. Są łatwe w stosowaniu oraz niedrogie. Pustaki keramzytowe to nowoczesna technologia budowlana. Poszczególne elementy bardzo łatwo ze sobą zmontować, dlatego konstrukcje stawiane w tej technologii powstają stosunkowo szybko. Ponadto pustaki keramzytowe dobrze izolują ciepło oraz mają dobrą paroprzepuszczalność. Co zapobiega zbieraniu się wilgoci wewnątrz budynku. Pustak betonowy to idealna technologia budowlana dla firm ceniących jakość i szybkość wykonania. W naszej ofercie znajdują się betonowe pustaki szalunkowe oraz keramzytowe pustaki kominowe.

Pustaki Jest 2 produktów.

Podkategorie

  • Pustaki Szalunkowe

    Pustaki szalunkowe (inne nazwy: pustaki zasypowe; pustaki zalewowe) to prefabrykowane produkty służące do wykonywania ścian fundamentowych. Pustaki wykorzystuje się jako tzw. szalunek tracony - wypełniany betonem i, w przeciwieństwie do tradycyjnego szalunku z desek, pozostawiany w fundamencie jako jego integralna część.

    Pustaki układa się etapami w warstwach na dwa sposoby - na sucho (maksymalnie 3 rzędy jednorazowo) lub łącząc zaprawą (ewentualnie klejem; maksymalnie 5 rzędów jednorazowo) - a następnie wypełnia betonem.

    Produkt dostępny jest w kilku rozmiarach, umożliwiających wykonywanie różnorodnych fundamentów. Dostępne są także pustaki przeznaczone do wykonywania naroży.

    Pustaki szalunkowe wykonywane są z betonu klasy C 25/30 metodą wibroprasowania. Szczegółowe informacje dostępne są po kliknięciu na produkty.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów