Bloczki Betonowe

Bloczki betonowe (inaczej nazywane bloczkami budowlanymi) to produkty prefabrykowane służące do wznoszenia m.in.: fundamentów, podmurówek, ścian piwnicznych i murów. Bloczki łączy się ze sobą za pomocą zaprawy. Charakterystyczną cechą konstrukcji, których budulcem jest bloczek betonowy jest ich duża wytrzymałość i trwałość.

Oferta bloczków budowlanych obejmuje proste bloczki fundamentowe (w dwóch rozmiarach) oraz bloczki łukowe i trapezowe, które służą do wznoszenia konstrukcji łukowych, takich jak chociażby obudowy studni, czy też zaokrąglone mury.

Bloczki budowlane wykonywane są z betonu klasy C 16/20 metodą wibroprasowania (bloczki fundamentowe i trapezowe) lub metodą ślizgową (bloczki łukowe). Ze szczegółowym opisem można zapoznać się po kliknięciu w poszczególne produkty.

Bloczki Betonowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Bloczki Fundamentowe

    Bloczki betonowe fundamentowe to produkty prefabrykowane przeznaczone do wznoszenia: fundamentów, podmurówek, ścian piwnicznych i murów. Bloczki fundamentowe przewidziane są do wykonywania konstrukcji, których podstawową cechą ma być trwałość i wytrzymałość, a mniejsze znaczenie ma termoizolacyjność. W odróżnieniu od bloczków trapezowych i łukowych (przeznaczonych do wykonywania ścian łukowych) wykonuje się z nich konstrukcje prostoliniowe. W ofercie znajdują się bloczki fundamentowe w dwóch rozmiarach. Bloczek fundamentowy wykonywany jest z betonu klasy C 16/20 przy użyciu metody wibroprasowania, co zapewnia mu odpowiednie parametry wytrzymałościowe. Szczegółowe parametry techniczne bloczków dostępne są po kliknięciu w poszczególne produkty.

  • Bloczki Łukowe