Płyty Betonowe

Nasza oferta handlowe obejmuje szereg wyrobów betonowych umożliwiających ułożenie jezdni, chodnika, parkingu czy drogi dojazdowej.

Płyty betonowe proponujemy w różnym asortymencie, mogą to być płyty drogowe, ażurowe, chodnikowe, denne i pokrywowe. Płyty te produkowane są z wysokiej jakości betonu, dając gwarancję długoletniego użytkowania.

Płyty żelbetowe prefabrykowane to rodzaj płyty betonowej wzmocnionej prętami stalowymi, sprawia to, że są one wykorzystywane przy budowie jezdni lub dróg dojazdowych. Ich wytrzymałość jest większa w związku z naciskiem na jaki będą narażone. Płyty te mogą być produkowane metodą ślizgową.

Płyty ażurowe typu Krata, to kolejna z naszych propozycji, można ją wykorzystać do ułożenia podwórek, parkingów, tworząc ciekawy wzór ozdabiający miejsce. Powstają one metodą wiboprasowaną, o różnych wymiarach w zależności od potrzeb klientów.

Płytki betonowe to materiał stosowany do układania chodników lub innej nawierzchni na przykład dróżek. Asortyment obejmuje płytki gładkie lub ze wzorem, ułożyć je można w ciekawie wyglądający wzór, produkowane są metodą wibroprasowania.
Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

Płyty Betonowe Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • Płyty Chodnikowe

  Płyty chodnikowe betonowe to najpopularniejszy wyrób, z którego wykonuje się chodniki oraz place. Są one bardzo korzystne cenowo, a ponadto ich ułożenie jest dużo szybsze niż np. kostki brukowej. Chociaż płytki chodnikowe betonowe są cieńsze od kostki brukowej, ich wytrzymałość jest wystarczająca, nawet na najbardziej zatłoczone chodniki. Chcąc położyć chodnik, warto zdecydować się na płytki ze względów ekonomicznych i czasowych. Nasze płytki odznaczają się wysoką jakością wykonania i dużą trwałością. Dostępne są w dwóch rozmiarach. Zapraszamy.

 • Płyty Ażurowe

  Kostka ażurowa służy wszędzie tam, gdzie nie ma dużego natężenia ruchu ani szczególnego nacisku na podłoże. Najczęściej znajduje zastosowanie na parkingach oraz skarpach jako ich wzmocnienie. Wygląda estetycznie a dzięki konstrukcji jest w stanie szybko i skutecznie odprowadzić wodę z nasypów. Płyty ażurowe betonowe nadają się idealnie do wzmacniania rowów oraz układania placów i drug. Ażury betonowe, jak nazwa wskazuje, stworzone zostały z betonu, lecz oferujemy Państwu również wzmocnioną stalą wersję. Dzięki temu niezależnie czy zastosowali Państwo nasz wyrób do użytku prywatnego lub publicznego, będzie to produkt niezwykle trwały oraz skuteczny.

 • Płyty Jomb

  Płyty YOMB to wielootworowe żelbetowe płyty wykorzystywane w branży drogowej i budowlanej oraz przy innego rodzaju robotach ziemnych. Płyty znane są także pod nazwą 'płyty JOMB' lub 'JUMBY'.

  Produkty te oferowane są w dwóch rodzajach, różniących się od siebie przeznaczeniem:

  1) Płyta typu JOMB-E - zbrojona stalą w ilości 4 kg na jedną płytę, wykorzystywana jest do zabezpieczania powierzchni skarp ziemnych. Nieprzeznaczona do obciążania ruchem pojazdów. Płyta po ułożeniu może być opcjonalnie przysypana humusem.
  2) Płyta typu JOMB - zbrojona stalą w ilości 8 kg na jedną płytę, służąca do wykonywania tymczasowych nawierzchni drogowych, dróg montażowych na placach budowy, dojazdów do obiektów, etc.

  Płyty YOMB wykonywane są ze zbrojonego betonu klasy C 25/30, przy wykorzystaniu metody ślizgowej lub wibrowania. Szczegółowe informacje dostępne są po kliknięciu na poszczególne produkty.

 • Płyty Drogowe

  Tymczasowa droga jest niezbędna wszędzie tam, gdzie prowadzone są roboty budowlane. Dzięki położeniu płyt drogowych mogą na plac budowy bez problemu wjechać auta ciężarowe oraz ciężki sprzęt budowalny. Oferowane przez nas płyty drogowe betonowe to gwarancja najwyższej jakości w przystępnych cenach. Jesteśmy producentem płyt które posiadają APROBATĘ TECHNICZNĄ IBDiM Nr AT/2013-02-2973. Oferujemy płyty drogowe o wymiarach 3000 x 1000mm, 3000 x 1300 mm oraz 3000 x 1500mm. Każdy z rozmiarów płyt, dostępny jest w trzech grubościach, wynoszących 125, 150 i 180mm. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty, w razie wątpliwości, służymy poradą.

 • Płyty Pokrywowe TYP I
 • Płyty Pokrywowe TYP II
 • Płyty Denne
 • Płyty pokrywowe dla...
na stronę
Pokazuje 31 - 45 z 49 elementów
Pokazuje 31 - 45 z 49 elementów