Belki Betonowe

Belki betonowe znajdują liczne zastosowania w budownictwie, między innymi ze względu na niskie koszty oraz wytrzymałość. Nasza firma od 2005 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości elementów betonowych, takich jak belki prefabrykowane nadprożowe i stropowe. Nasze belki żelbetowe dostępne są w wielu rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Belki Betonowe Jest 9 produktów.

Podkategorie

  • Belki Nadprożowe

    Budowa domu to prawdziwe wyzwanie zwłaszcza jeśli ma on być bezpieczny i wytrzymały. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców i osób prywatnych, które rozpoczynają inwestycje związane z budownictwem lub remontowe. Proponujemy najwyższej jakości produkty takie jak: nadproże żelbetowe, nadproża L19 betonowe prefabrykowane oraz szereg innych. Budowy z naszymi nadprożami to 100% pewności że dokonano właściwego wyboru produktu.

  • Belki Stropowe

    Belki stropowa Teriva są wykorzystywane do budowy stropów gęstożebrowych. Stropy prefabrykowane charakteryzują się niewielkim ciężarem dzięki czemu można je montować bez pomocy ciężkiego sprzętu budowlanego. Zapraszamy do naszej oferty.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów